top of page
Search

יום מרוכז בשוק מחנה יהודה

בשבת האחרונה, קפצנו לעיר הבירה שלנו, לאחד המקומות שהפכו בשנים האחרונות למוקד משיכה לתיירים מכל העולם, שוק מחנה יהודה המפורסם, שבשבת הופך לסטודיו מלא בגרפיטי וטקסטורות רקע מרהיבות ומלאות רעיונות והשראה. וכמו תמיד כשאני מגיע ללוקיישן מרוחק יחסית אני מארגן קבוצה של לקוחות שמגיעים ברצף אחד אחרי השני כדי להוזיל עבורם את עלות הנסיעה שלי לאותו לוקיישן. ובתפריט להיום, 8 כלבים מגניבים ובעלים שכבר מזמן הפכו ליותר חברים מאשר לקוחות. ראשונות לפתוח את היום כמו תמיד, ורד וניקי - שהיא כבר אושיית אינסטגרם בעצמה עם כ16.5 אלף עוקבים(!!) ניקי, טריירית מעורבת מתוקה, ישר יודעת את העבודה וזורמת עם השטויות והבקשות שלי ושל ורד. לצלם את ניקי זה תמיד אתגר, מהסיבה הפשוטה, שבתור כלבה שמצטלמת אצלי כל חודש, אני חייב לנסות לגוון כל הזמן בזויות ובאוירה הכללית של התמונות, כדי לא ליצור מצב שבו התמונות מאבדות עניין מול הקהל של ניקי - אבל הפעם, השוק עזר לנו ועשה עבודה נהדרת, במיוחד בשיתוף פעולה עם העדשה החדשה שנוספה לתיק שלי ונותנת עומק וזוית חדשה לתמונות.

זוית חדשה שהתאהבתי בה בעקבות השדרוג ל14ממ


ואחרי ניקי, כמובן, ליז וליאל, הבראנג'לינה של צילומי הכלבים. והפעם הם הגיעו עם האחים ג'וניור וריינה, שכבר מזמן הפסיקו להגיב לכל צליל שאני מסוגל ליצר, ועם ליידי הכלבה המעורבת המהממת של ליאל, שחוגגת יחד איתו יום הולדת השבוע. ליז התעכבה קצת רק כדי להגיע עם בלונים, כובעים, זר יומולדת ושאר שטויות כהרגלה, ומיד הרצנו עבודה זריזה ומיומנת, מופע נביחות כמיטב המסורת האוסטרלית, ותמונה קיצ'ית לסיום, כמובן.

ותמונה קיצ'ית לסיום, כמובן. אחריהם עלתה לבמה לימה, ודפקה הופעה של דוגמנית מיומנת, קצר, קולע, כל מבט חודר בול ומדויק בטירוף. עמידת גוף מלאה בביטחון שאפילו לצלם מאחורי הקלעים יעל בקושי הספיקה מרוב מהירות. תוך חצי שעה סיימנו סט מפואר ומלא עם תמונות משפחתיות מקסימות ותמונות דוגמנות מדליקות של לימה ובכך הצלחנו לפצות על פער זמנים קטן שנוצר לנו מהעיכובון בצילומים של ליז וליאל. ללימה יש לי מקום מאוד גדול בלב, אני משוחד לגזע המדהים הזה, ותמיד נהנה לצלם אותם, גזע שכאילו פיתחו עבור אנשים כמוני.. זאת כבר הפעם הרביעית שאני ולימה נפגשים, אין לי ספק שנתראה עוד המון בעתיד!

אמרתי כבר שאני מת על הזוית הזאת?

אנשים יפים באמצע הדרך

ולסיום סיומת, המלכה, דר' סבטלנה Is in the house ברזובסקי! מגיעה מלווה בפמליה המטורללת שלה, קוקה ובוני(גורה בת 8 חודשים) הסקוטיש טרייריות המדליקות, והצ'ין היפני שעד עכשיו אני לא מצליח להבין איך להגות את השם שלו נכון, אני רק זוכר שהיא כל הזמן קראה לו מפיוז'ה(מאפיונר ברוסית) סבטלנה, או כמו שאני קורא לה, דר' צחוקים, רופאה במקצועה, היא בידורית מהלכת, וכל רגע איתה רק הקשה עלי יותר להתאפק(בכל זאת, לא עשיתי פיפי מהבוקר) סבטלנה לקוחה ותיקה שיצא לנו לפגוש בעיקר בתערוכות, למרות שנפגשנו פעמיים בעבר לצילומים של גור האייריש וולפהאונד שהיא גידלה ובצער רב נפטר בגיל צעיר מאוד(שעלת מכלאות שהסתבכה עם דלקת ריאות) - זהו אחד הדברים הכואבים ביותר בצילום כלבים, כצלם של בני אדם.. לשמוע על לקוח שהלך לעולמו זה נדיר וטרגי, אך כצלם כלבים, אחת לשבועיים לפחות אני נתקל בפוסט על כלב שצילמתי בעבר ונפטר, וכל פעם כזאת צובטת לי באופן אישי בלב מחדש. אבל עם דר' סבטלנה, החיים הם תותים וכיף כיף כיף!! ומהבוק הזה, סיימנו ונסענו לארוחה אצל ההורים שלי שגרים בירושלים, בדרך עצרנו בתחנת דלק לשתות משהו, כי מרוב שאנחנו מנוסים בצילומים ובימי עבודה ארוכים, אנחנו לא לומדים לקח ולא מצטיידים בשתיה איתנו.. ועל הדרך קניתי סוכריות מייק אנד אייק באיזה 10 טעמים שונים שהיו לו שם(בכל זאת צריך לפרנס גם רופאי שינים בעתיד), היה טעים לאללה! ומה מוסר ההשכל מהיום הזה אתם שואלים? וואלה אין.. אבל היה מהמם ברמות של כלבה, ואין לי ספק שאנחנו נחזור ממש בקרוב ללוקיישן המגניב הזה להשלים ולצלם שם עוד כמה מהממים שלא הצטרפו אלינו בפעם הזו, ועד אז... אל תשכחו לקחת איתכם מים(או פפסי אם אתם מביני עניין) לשתות, חם בחוץ! יום הצילומים המרוכז הקרוב, חיפה, 13.6 שבת, רחוב מושבה גרמנית, פרטים בדף ה'אירועים והמבצעים'.

המאפיונר

דר' צחוקים ברזובסקי
32 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page